Partini Paylaş, parti ve davetlerle ilgili her türlü fikir paylaşımının yapılabilmesi için kurulmuş bir platformdur. Yaptıracağı organizasyon için konsept arayışında olan ve organizasyonunu kendi yapmak isteyen herkesin hayatını kolaylaştırmak için buradayız.

Partini Paylaş by Honey Bunny, Deniz Tuncer ve Merve Karaoğlan tarafından 2009 yılında İstanbul’da kuruldu. Organizasyon sektöründeki deneyim ve tecrübelerini birleştiren, hayal gücü yüksek iki kadın girişimci bir araya gelince Partini Paylaş firması çok kısa sürede büyük bir başarı yakaladı.  

Yurt dışında uzun yıllardır yaygın olan “kişiye özel konsept parti” trendi bir anda Türkiye’yi de sardı. Biz de Partini Paylaş firması olarak yepyeni bir bakış açısıyla, yaratıcılığımız ve birikimlerimizle sektörde büyük bir fark yarattık. 2011 yılı itibariyle, eşsiz bir atmosferle hazırladığımız organizasyon ve davetlerimiz sizler tarafından çok büyük ilgi gördü.

Yaptığımız işleri paylaşmak için sosyal medyayı aktif kullanmamız sayesinde kısa sürede Partini Paylaş firmamızın ülke çapında bilinirliği arttı. İstanbul dışında yaşayan takipçilerimizden de çok büyük ilgi görüyor, şehir dışına hizmet veremediğimiz için bizden devamlı organizasyonlarını nasıl yapacaklarına dair fikir, firma, mekân gibi konularda destek istiyorlardı. 

Biz de, kendi organizasyonunu kendi hazırlamak isteyen herkese ilham kaynağı olacak bir platform olarak yola devam etmeye karar verdik. Yenilikçi ve farklı konsept fikirleri, şık ve pratik ikramlık tarifleri, hediye seçenekleri, renk kombinasyonları için öneriler gibi binlerce konuda paylaşımlarımız ile size destek olacağız. Aynı zamanda organizasyonunuzu hazırlarken ihtiyaç duyacağınız firmalar bir tık uzağınızda olacak. Sitemiz üzerinden kayıtlı firmaları inceleyip, size uygun olan firmayla iletişime geçebilir ve organizasyonunuzu eksiksiz bir şekilde hazırlayabilirsiniz. 

Tecrübe ve deneyimlerimizden yola çıkarak sizlere en özel günlerinizde destek olmak için buradayız. 

Sevgiler
Partini Paylaş

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön