VINTAGE DOLL PARTY

Nesrin Hanım’ın kendi evinde arkadaşlarına verdiği bu muhteşem çay partisinde, kızının çok sevdiği vintage tema kullanılmış. Evinin dekorasyonu partinin temasıyla uyum sağlarken, misafirler de aynı şekilde vintage kıyafetler giyerek görüntüde mükemmel bir bütünlük sağlamışlar.

Baştan sona detaylarıyla göz dolduran partide; hiç şüphesiz en dikkat çeken masanın ortasındaki insanın çocukluğuna geri dönmek istemesine sebep olan pembe vintage elbiseli oyuncak bebek..Her bir misafirin baş harfinin işlendiği, çiçek ve kurdelalarla süslenen çerçeveler, sandalyelerin arkasına ayrı bir hava katmış. Masada yer alan, misafirlerin resimlerinin bulunduğu gümüş ayaklı tasarım resimler, tabakların içindeki kokulu vintage elbiseler, cameo ile süslenmiş kokulu peçetelikler ve Sabunlu’dan ısmarlanan vintage sabunlar misafirlere hediye olarak hazırlanmış. Bu güzel hediyeleri sunmak için ancak bu kadar güzel hediye çantaları düşünülebilirdi! Her biri ayrı tasarım tafta üzerine dantel ve fransız güpürü ile süslenmiş çantalar başlı başına bir hediye gibi duruyor.

Pembe perdeyle süslenen şirin mi şirin çerveçeve, Nesrin Hanım’ın partideki favorilerindendi. Misafirlere hediye olarak verilen beyaz tül şapkalar, Nesrin Hanım tarafından yapıldı ve fotoğraf karelerine güzel bir anı olarak yansıdı.

Partide servis edilen yiyecekler Nesrin Hanım’ın kendisine ait olan KİPER Cafe/Restaurant ‘dan temin edilmiştir.

Tamamıyla pembe ve dantelin hakim olduğu rüya gibi bu romantik çay partisi eminiz ki herkese ilham kaynağı olacak!

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön