TROPİKAL 30. YAŞ DOĞUM GÜNÜ

Hayatı partilemenin yaşı olmaz diyenlerdeniz. Her doğum gününde heyecana, umuda ve mutluluğa yepyeni bir kapı açılır. İşte bu nedene her yeni yaş kutlamaya değer. Sevgili @_anfo geçen ay 30 yaşına girdi. Küçüklere büyük, büyüklere küçük gelen ama aslında bakarsınız bir kadın için en güzel yaştır 30! Eşi Hakan beyin sürpriz olarak organize ettiği 30. yaş doğum günü partisi tam anlamıyla büyüleyici! Ocak ayında doğsa da, her zaman sıcak yaz günlerini seven @_anfo için; kışın ortasında sıcacık, renkli ve eğlenceli bir sürpriz olan 30 yaş doğum gününün detaylarına kendi anlatımıyla bakalım.  

30 yaş doğum günü partisi

"Kış ortasında doğmuş bir kadın olarak özellikle sıcak havalarda doğan insanlara çok özenirdim. Mesela küçükken bahar ve yaz aylarında doğanların pastasının çilekli olması - ki o zamanlar kış ortasında çilek bulmak şu an olduğu gibi kolay değildi. -  ve benim çikolatalıdan başka seçeneğimin olmaması beni hep üzmüştür. Bu doğum günümde eşim bu durumu değiştirmek istemiş ve bana tropik temalı bir doğum günü hazırlamış.  

Yirmili yaşlarıma veda ederken içimde yaşattığım çocuğa ve geçmişteki çocukluğuma harika bir sürpriz olduğunu söylemeden edemem. Ona yine yeniden çok ama çok teşekkür ederim."

30 yaş doğum günü partisi

30 yaş doğum günü partisi

30 yaş doğum günü partisi

30 yaş doğum günü partisi

30 yaş doğum günü partisi

Bu harika çiftin kartpostal tadında, aşk dolu karelerini İnstagramdan takip edenler bilir. Bilmeyenler için @_anfo ‘nun masalsı sayfasını eklemenizi öneririz. Hayata aşkla bağlı, her anı kutlamaya çeviren ve bu anları büyüleyici karelerle ölümsüzleştiren güzel çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.  

Fotoğraflar: Hahafotoğraf

 

 

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön