SHABBY CHIC PARTY

Daha önce paylaştığımız Talia’nın muhteşem cupcake temalı doğum gününü blogumuzu takip eden herkes hatırlar, hatırlamayanlar buradan bakabilirler. Şimdi de zevkli mi zevkli Bedriye Hanım’ın iki yıl öncesine dayanan ve aylardır hazırlığını yapmış olduğu, Shabby Chic adı altındaki bu şirin ürünlerini tanıtma amaçlı hazırladığı davetini paylaşıyoruz. 

28 Eylül’de evinde gerçekleşen, Bedriye Hanım’ın yanı sıra MadebyBushra ve Atelier of Wonders’ın da katkılarının bulunduğu davetteki ürünlerin hepsi birbirinden şahane! Süslü kavanozlar, güllü peçetelikler, duvar süsleri, kutular gibi hepsi el emeği olan bu aksesuarlar, sunumları ile de göz kamaştırıyor. Bedriye Hanım’ın instagram aracılığıyla tanıştığı insanların davetli olduğu çay partisi ve ürünler davetliler tarafından da tam puan almış İkramlıkların temaya uygun olarak Burçin Birdane, kavanozların içindeki çikolatalı çileklerin ise Calandra Chocolat tarafından hazırlandığı partide misafirlere yine Burçin Birdane tarafından yapılan kavanoz pastalar hediye edilmiş. Fotoğraflar yetenekli ve işinde bir numara olduğuna inandığımız Özlem Turan’ın kadrajından. Hem ürünlerin tanıtımı hem de sosyal medya arkadaşlıkların gerçeğe dönüşmesine vesile olan bu partiye biz bayıldık…Bedriye Hanım’ın yeni işinin hayırlı olmasını diliyoruz, siz de bu ürünleri incelemek isterseniz instagramda shabbychicc adıyla ulaşabilirsiniz.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön