MODA TEMALI DOĞUM GÜNÜ

Moda Tasarım mezunu olan Zeynep Hanım’ın 27. Yaş günü için hazırlanan tema da tutkunu olduğu modadan izler taşıyordu. Yakınlarıyla paylaştığı bu özel günü Acarkent Five O’Clock’da kutlayan Zeynep Hanım, partisinin organizasyonunu da tamamen Five O’Clock’a bıraktı.

13 Eylülde gerekleşen doğum günü partisi mekan adı gibi saat 5 te başladı. Misafirler, üzerinde ayakkabı kutuları ve cam fanuslar içinde çiçekler, kağıttan rujlar, Zeynep Hanım’ın en sevdiği marka logolarını içeren bardak altlıkları, şampanya kadehlerinde pembe limonatalar gibi detaylarla dolu olan uzun bir masada ağırlandılar. Açık büfede ise marka logolu cupcakeler, kurabiyeler, topuklu ayakkabı şeklinde sandviçler, bardaklarda sunulan parfeler, görüntüleri kadar lezzetleri de misafirlerin beğenisini kazandı. Günün en dikkat çekici detaylarından biri ise Christian Louboutin ayakkabı şeklindeki muhteşem pastaydı. 5 çayından sonra fotoğrafları renklendirmek için hazırlanan ruj,dudak ve çanta şeklindeki baskılarla misafirler eğlenceli dakikalar geçirdiler. Moda tutkunlarına ilham vereceğini düşündüğümüz bu partiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön