PRENSES ALİZE

Özlem Hanım, kızı Alize’nin doğumgünü için pembe, nil yeşili ve altın renklerden oluşan bir tema isteyince çok mutlu olduk. Bu aralar popüler renkler olan altın ve pembeye bir de Alize’nin prenses güzelliğini ve kelebekler ekleyince belli olan temamız için hazırlıklara başladık. 

24 Kasımda 40 kişilik brunch olarak hazırladığımız partide tatlı büfesini temaya uygun olarak tasarladığımız damask desenlerden ve kral taçlarından oluşan fotoblok panoyla hareketlendirdik. Masaya gold örtümüzü minik taşlı bir prenses tacıyla tutturup masallara yakışır bir görüntü elde ettik. Büfede gold aynalı yükseltilerimizin üstlerinde marshmallow kulelerimizi, altın ayaklı çerçevelerimizi kullandık. Altın kelebekli kafeslerimiz ve içlerindeki pembe güller, kristal kavanozların içinde badem şekerleri, Burçin Birdane imzalı pasta ve Dreammachineworks’ün harika ahşap harfleri büfedeki diğer detaylar oldu. Masalarda ise çiçekler ve boncuklarla süslediğimiz gold şamdanlar, gül toplarından ayaklı süsler, porselen vazolarda çiçekler, suplalar, kelebeklerle süslü peçetelikler ve simli taçlarla süslediğimiz kağıt pipetler dikkat çekiyordu. Misafirlere hediye olarak çiçekli kumaştan yapılmış, fiyonklar ve prenses taçlarıyla süslenmiş sabunlar hediye edildi. Çok keyif alarak doğum gününü hazırladığımız prenses Alize’ye kendi kadar güzel bir ömür diliyoruz. 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön