PEMBE & GOLD

Kızım Mira’nın doğum günü için konseptimi hazırlayan ve mekânında yapılan Butik Pasta Evim’i tercih etmekle bir kez daha doğru karar verdiğimi anladım. Kızım Mira, 04.02.2014 tarihinde doğduğunda hayatımıza bir çiçek bahçesi gibi girdi. Kızımın doğum günü yaklaştıkça siteniz bana yol gösterici oldu, bu yüzden vintage ve içimdeki sade, modern tarzı yansıtan tatlı ve romantik olan bu temayı tercih ettim. 

Anne kız olarak bir olduğumuz bu partide kıyafetlerimizi temamıza uygun Anjea Dikim Evi tasarladı, gören her konuk hayranlıkla izledi. Afiş, fotoblok,bütün süslemeler Butik Pasta Evim’e ait olup, pasta, cupcake, cakepoplar, limonata, kurabiyeler ve çeşitli tuzlularda yine Butik Pasta Evim tarafından hazırlandı. Pasta sadece modern şık görüntüsü ile değil lezzetiyle de herkesi hayran bıraktı. Altın ve Pembenin mükemmel uyumu ve pırıltılı dokunuşları birinci yaş günü partimizi göz alıcı hale getirdi. Masa üstü yazısı Harfini Seç’e ait olurken, misafirlere hediye olarak, konsepte uygun gül sabunlarını yine Butik Pasta Evim hazırladı ve parti konuklarımıza Mira’nın 1. yaş gününü hatırlatacağı evlerini süsleyecek canlı çiçekler hediye ettim. Benim ve diğer misafirler için çok eğlenceli geçen bu güzel partide harika fotoğrafları çeken Say Fotoğraf Evi ‘ne çok teşekkür ederim.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön