PATISSEFIE CAFE

Bayrama bir gün kala sizlere bayram şekeri tadında bir parti paylaşıp şu keyifli günleri daha da renklendirmek istedik : ) Oohlala Parti ve Organizasyon isimli firmanın sahibi Lale Hanım, parti sahibi Esin Hanım ile birlikte firmasının ismi gibi keyifli ve bir o kadar kokoş bir parti yapmaya karar vermişler. Ve sonuç olarak Nursimay’ın 1. Yaş günü için Paris’in asil atmosfesini yansıtan şirin mi şirin bu organizasyon çıkmış ortaya!

evlerinin bahçesinde 70 kişinin katıldığı partide temaya uygun olarak siyah ve beyazın zerafetine eklenen canlı renkler dikkat çekiyor. Davetlilerin oturduğu masaları uçuşan tüylü pastalar, çiçekler, boncuklu şemsiyeler ve çeşitli minik detaylar süslemiş. Tatlı masası olarak hazırlanan ve tam bir French Patisserie olarak tasarlanan bölüm ise bizim favori detaylarımızdan biri! Çiçeklerle süslü çikolata barları, kelebeklerle donatılmış beze kuleleri, minik taçlarla donatılmış su şişeleri, Paris cafelerini anımsatan minik masa ve sandalyeler…saymakla bitiremeyeceğimiz birbirinden mükemmel tüm ayrıntılar birleşerek bu görsel şöleni oluşturmuş. Canlı çiçeklerden yapılan kocaman 1 rakamının yanına minik Nursimay’ın teyzesi Güzin Hanım’ın hediyesi olan arabayı da etrafına dev kağıt çiçeklerle daha da süsleyerek bahçeye renk katmışlar. Yiyeceklerin parti sahibine ait olduğu partide misafirlere hediye olarak püsküllü organze lavanta keseleri ahşap harflerle süslenen poşetlerde verilmiş. Ooh la la Parti ve Organizasyon’un bu bayram hediyesini bizim kadar beğendiğinizi umuyoruz, firmanın diğer işlerini incelemek için buradan ulaşabilirsiniz…Herkese sevdikleriyle beraber mutlu bayramlar!

Firmalar:

Organizasyon: Ooh La La Parti ve Organizasyon
Bezeler: Soley Pastanesi 
Pasta, cakepop ve kurabiyeler: Mixer Cookie House
Çiçekler: Flowerhouse 
Ahşap Nursimay yazısı: Dreammachineworks
Lolipoplar: Şekerci Cafer Erol 
Pasta Şeklinde Çikolatalar: Denicious Chocolata

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön