NATUREL TEMASI

Sıradaki partiyi herkesin beğenip ilham alacağından çok emin olarak paylaşıyoruz-çünkü biz de bayıldık! =) Temanın ve partinin güzelliğinin yanında doğum günü sahipleri şirin mi şirin ikiz kardeşler olunca, resimler az geliyor adeta! Komirra isimli blogun sahibi Özge Hanım bu parti temasını seçme sebebinin biri kız biri erkek olan bu sevimli ikizlere uygun bir tema bulmanın zor olduğunu, çizgi film karakterleri istemediğini ve sonuç olarak her şeyin doğal olduğu bu konsepti belirlediğini söylüyor.

1 Haziran’da Beykoz İkiz Yalısı’nda Glit&Glam isimli organizasyon firması imzalı partideki birçok detayı yağan yağmurdan dolayı uygulayamamış olsalar da şahane bir iş çıkarmışlar bize göre. Şeker masasının önüne yapılan yosunlarla kaplı havuza, gelen misafirlerin içlerinde dilek kağıtları bulunan şişeleri doldurup atması en enteresan detaylarından biri olmuş partinin. Çocuklar için ise Minnie ve Mickey Mouse, yüz boyama ve balon oyunları güzel vakit geçirmelerini sağlamış. 110 kişinin katılımıyla gerçekleşen davet yağmura rağmen herkes için unutulmayacak bir gün olmuş. Bu şahane daveti bir de davet sahibi Özge Hanım’dan dinlemek için bloguna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Firmalar
Organizasyon: Glit&Glam (İletişim için: info@glitandglam.net)
Baskı işleri: Grafik Evim
Pasta ve Kurabiyeler: Liz Kurabiye Evi
Fotoğraflar: Deniz Sezgin

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön