MELEK TEMASI

Sizlerden gelen harika bir parti paylaşıyoruz bugün! Parti sahibi Dilek Hanım, kızı İnci’nin doğum günü hazırlıklarını ve detaylarını o kadar güzel ve samimi bir dille anlatmış ki, partisi gibi yazısına da bayıldığımız ve gurur duyduğumuz için hiç değiştirmeden direk kendi cümlelerini sizlere aktarıyoruz… Umarız ki Dilek Hanım’ın bu güzel anlatımı ve resimlerinden siz de bizim kadar keyif alırsınız!

Öncelikle sitenizin kalitesi ve göstermiş olduğunuz titizlik için sizi tebrik ediyorum.. Kızımın 1 yaş doğum günü yaklaştıkça araştırmalara başladım. Her şeyin en iyisi olmasını istedim bu açıdan siteniz bana çok güzel bir yol gösterici oldu, ufkumu açtı. Hemen hemen 3 aylık bir hazırlık sonrası 6 nisan çok güzel bir pazar sabahında kahvaltı eşliğinde doğum günümüzü gerçekleştirdik...Ben aslında bir devlet okulunda öğretmenlik yapıyorum ancak bu hazırlıklar esnasında inanılmaz keyif aldım...Meslek seçimimi tekrar gözden geçireceğim.


Kızım İnci'nin doğum günü için Denizli Tenis Klubü Marla Restaurant‘ta yaklaşık 150 kişilik bir kahvaltı verdik. Sonrasında ise bir çoğu benim üretimim olan ikramlarımızı sunduk. Temamızı pembe beyaz melek konsepti olarak belirledim. İncinin resminin yer aldığı hediye poşetlerini ben hazırladım. Misafirlerimize hediye olarak verdiğimiz melek kızlı sabun, içinde sim olan cam şişede magnet, ve melek kanatlı kutuları yine ben hazırladım Kutularımızın içinde minik draje çikolatalar vardı. Hatıra kartlarımızın asılacağı dilek ağacını ise görev yaptığım köyden temin edip süslemesini yaptım.

Firmalar
Melek kanatlı inci yazısı: Dreammachineworks  
Melekli pasta: Denizli Butik Pasta Evi
Kurabiyeler, cakepopslar, bezeler ve cupcakeler; yine benim işletmesini yaptığım Elin Kurabiye 'ye ait
Limonatamız ananemizden ev yapımı
Hatıra fotoğrafı çerçevesi Belkız Kostüm ve benim işbirliğimle hazırlandı
Kızımın elbisesi ve fırfırlı masa örtüsü yine Belkız Kostümden

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön