MASAL'S LEMONADE

Bu partiye bakınca ilk yorumumuz limon olalı bu kadar tatlı olmamıştır oldu =) Ece Hanım, evinde kendi yaptığı limonata şişelerini ne yapacağını düşünürken, kızı Masal’ın 2. Yaş doğum günü konseptini kafasında belirlemiş ve eşinin en sevdiği renk olan sarıyı, kendi favori rengi yeşille birleştirerek parti renklerini de oluşturmuş. 

Parti sabahında, Volkan Bintepe tarafından yapılan fotoğraf çekimi, Masal’ın şirinliği, partinin renkleri ve tüm detaylarına bayıldık! Anne kız kostümler ve tokalar Pretty Ruffle firmasına ait. Partide ikram edilen pasta, kurabiye, cupcake, popcakeler Zepcake imzalı; yine aynı firmaya ait gerçek bir cupcakeden farkı olmayan cupcake şeklindeki sabunlar, misafirlere hediye olarak verilmiş. Ayrıca Ece Hanım, parti sonrası bolca aldığı limonlardan hediye olarak kese kağıtlarında misafirlere dağıtarak partiye küçük, esprili bir son katmış.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön