ELA'NIN ŞEKER DÜNYASI

Partini Paylaş’ın minik kızı Ela’nın geçen seneki balerin temalı doğum gününden sonra bu sene de ses getirecek bir tema düşünürken Ela’nın da çok sevdiği şekerlerden, cupcakelerden, lolipoplardan oluşan bir dünya yaratmaya karar verdik. Aile ve arkadaşlarımızın katıldığı partide  bol bol şekerleme yiyip çok keyifli vakit geçirdik. Bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde katkıda bulunan firmalara sizin huzurunuzda teşekkür ediyoruz.

Fotoğraflar: Yeşim Saraçer Photography 
Yeşim Hanım, güler yüzü ve pozitif enerjisiyle bu mükemmel fotoğraf karelerinin mimarı oldu. Birbirinden güzel işlerine göz atmak için buraya tıklayın. 
Instagram: @yesim_sayacer_photography

Pasta, karton stantlar, balonlar: Bake and More
Ebru Hanım’ı günün yıldızı seçiyoruz! Talking Tables’ın Türkiye distribütörü Ebru Hanım, başından beri en büyük destekçilerimizden. Çok yakında web sitesinde satışa sunacağı stantları ilk defa bizimle paylaştı. Ayrıca görsel bir şölen olan pastayı bizim için hazırladı. Web sitelerindeki harika ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.
Instagram: @bakeandmore

Anne kız önlükler ve Ela’nın kostümü: Parisien Boutique
Biz Ela’nın şeker konseptine uygun bir kıyafet düşünürken bizim için birbirinden güzel iki farklı kostüm hazırlayan Parisien Boutique’e ne kadar teşekkür etsek az! Anne kız üzeri işlenmiş önlüklerimiz ve Ela’nın petite skirt üzeri özel tasarım body şıklığı ve daha birçok ürün için buradan inceleyebilirsiniz.
Instagram: @parisienboutique

Cakepoplar, kurabiyeler ve cupcakeler: Liz Kurabiye Evi
Tüm organizasyonlarımızda beraber çalıştığımız, hem görsel hem de lezzet olarak rahatlıkla bir numara diyebileceğimiz Liza Hanım, yine her zamanki gibi gerçek mi diye sorgulanabilecek ürünleriyle partimize katkıda bulundu. Web sitesi için buraya tıklayabilirsiniz.
Instagram: @lizkurabiyeevi

Grafik Tasarımlar: Notes From My View Finder
Temamızı söylediğimizden itibaren iki gün içinde bize tam hayalimizdeki görselleri fazlasıyla yollayarak parti masamızı şenlendiren Hande Hanım’a orjinal ve kaliteli tasarımları için çok teşekkür ederiz. Web sitesi için buraya tıklamanız yeterli!
Instagram: @notesfrommyviewfinder


Animasyon: Enjoy Organizasyon
Oyunları, yüz boyama ve çeşitli etkinlikleriyle çocukların güzel vakit geçirmesini sunan ekibe çok teşekkür ederiz. Bilgi ve iletişim için buraya tıklayın.

Çiçekler: Arelia Çiçek Göktürk
Tüm organizasyonlarımızda olduğu gibi yine partimizi güzel çiçekleriyle renklendiren Arelia Çiçek’e çok teşekkür ederiz. Çiçekler hep güzel ama onların yaptığı aranjmanlarla daha güzel. Online shop ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.
Instagram: @areliacicek

İkramlıklar: Alla Dolce 
Partini Paylaş’ın Nilgün Ablası yine her zamanki kalitesi ve lezzetini konuşturarak ikram masamızı donattı! Güzel servisliklerindeki tatlı ve tuzlu sunumları göz doldurmanın yanında misafirlerin hem gözlerini hem karınlarını doyurdu! Nilgün Abla’nın buradan ulaşabileceğiniz web sitesinin yanı sıra instagram hesabını takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz, çok yakında mükemmel projeler geliyor!
Instagram: @alla_dolce  

 

 

 

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön