DENİZ KIZI ARIEL

Party Le Fantasia ve Defne Kids Party isimli iki organizasyon firmasının işbirliğiye tam bir deniz tutkunu olan Defne’nin üçüncü yaş doğum günü için konsept belirlendikten sonra hazırlıklara başlanmış ve ortaya bu şahane parti çıkmış.

Lunch Box MaltepePark’ta gerçekleşen doğum gününde iki frma da herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek ve en özel firmalarla çalışarak hazırlamışlar. Güzeller güzeli pasta Burçin Birdane imzası taşıyor. Partide misafirlere istridye içinde kolyeler, istridye şeklinde sabunlar, kitap ayraçları, balık şeklinde mumlar, mantar tıpalı şişeler içinde mavi kolonyalar ve hediyelik şekerler verilmiş. Adeta çizgi filmin gerçeğe dönüşmüş halini yansıtan bu parti, aynı sektördeki iki firmanın rekabet yerine işbirliği içinde çalışarak ortaya ne kadar güzel şeyler çıkabileceğinin çok güzel bir kanıtı olmuş. Siz de süslü kız çocuklarınız için değişik tema olarak ilham alabilir, firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Firmalar

Organizasyon: Party Le Fantasia & Defne Kids Party

Pasta: Burçin Birdane

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön