ÇİLEK KIZ DEFNE

Partini Paylaş yaratıcılıkta sınır tanımayan partiler paylaşmaya devam ediyor. Kız çocukları arasında oldukça popüler olan ve kızı Defne’nin Türkiye’ye ilk kez gelen Çilek Kız Live Show sırasında duyduğu hayranlıktan ilham alan Seçil Hanım Defne’ye 7. yaş doğum günü için rüya gibi bir parti vermiş.

12 Haziran’da Happy Nest’te gerçekleşen partiyi Petite Cherie Gifts and Events imzası taşıyor. Şapkadan peçetelere kadar her şeyi çilek renkleri ve çilek kız konsepti ile uyumlu hazırlanmış olan her detay göz kamaştırıyor. Yiyeceklerin bir kısmı kendi üretimleri ve bir kısmı da Happy Nest yapımı. Pasta ise Deniz Butik’ten temin edilmiş. Misafirlere en güzel ve konseptle uyumlu hediye ise özel etiketli el yapımı çilek reçelleri olmuş. Herkes için ve özellikle de Defne için çok keyifli geçen partinin orjinal konseptini bulma konusunda Defne’yi, ve bu günü gerçekleştiren Seçil Hanım’ı kutluyoruz. 

Firmalar

Organizasyon: Petite Cherie Gifts and Events
Mekan: Happy Nest 
Pasta: Deniz Butik Pasta

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön