BALERİN TEMASI

Partini Paylaş olarak hazırladığımız Ela’nın doğumgünü temasını annesi Merve Karaoğlan aylar öncesinden belirlemişti. Annesinin baleye olan merakından ortaya çıkan konsepte gold ve pembe renklerin en çok yakışacağını düşünerek temayı hazırladık.

Mekan olarak dekorasyonu ve ikramlarıyla çok başarılı işlere imza atan Five O’Clock’u seçtik. Five O’Clock’un sahibi Sinem Hanım ile beraber organizasyonu yaparken beraber çalıştık. Partini Paylaş olarak hazırladığımız tüm baskıları tek tek simleyerek partiye parıltı kattık. Ela'nın minik ayakkabıları bile simlenip cam fanuslarda yerini aldı. Five O’Clock tarafından süslenen mama sandalyesi tüm misafirlerin beğenisini kazandı. Partini Paylaş tarafından hazırlanan balerin figurleri açık büfede yer alıyordu. Çay saatine uygun birbirinden lezzetli yiyecekler şık sunumlarıya ikram edildi. Sinem Hanım tarafından hazırlanan balerin ayakkabısı şeklinde aynalarla beraber badem şekerleri misafirlere hediye edildi. Yine Partini Paylaş tasarımı olan fotoğraf çerçevesi ve dantelden hazırlanan simli taçlar fotoğraf karelerini renklendirdi. Annesinin seçtiği fotoğraflarla hazırlanan barkovizyon gösterisi pasta kesilmeden önce gelen konuklara gösterildi. Balerin temasına uygun olarak hazırlanmış 3 katlı pasta lezzeti ve görselliğiyle herkesten tam puan aldı. Havada uçuşan pembe ve gold balonlar partinin en güzel detaylarından biriydi. Çok severek ve özenerek hazırladığımız Ela’cığımızın doğum günü umarız ki sizlerin de beğenisini kazanır!

Organizasyon: Partini Paylaş
Fotoğraf: Özlem Turan
Mekan: Five O’Clock’u

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön