WINNIE THE POOH

Değişik temalar ve biz artık özdeştik. Yine çok güzel detaylarla dolu bir parti ve yine fikir alınacak bir sürü ayrıntı… Hepsi Doruk’un 1. yaş doğum günü için adı da hazırladığı partiler gibi olan Şirin Dünyam tarafından özenle yapılmış.

25 Ocak’ta İzmit’te gerçekleşen partinin temasına karar verilir verilmez konsepti layıkıyla yapmak için çizgi filmi izlemeye başlayan Şirin Dünyam ekibi işlerine çok ama çok iyi çalışmışlar. Masadaki çim görüntüsünden gerçek ağaç standlara, ağaç dallarından yapılmış dilek ağacından Winnie the Pooh lolipoplarından yapılmış şeker buketlerine, eti cinlerin üzerindeki şeker hamuru arılardan beze kulelerine…her ince ayrıntısı düşünülerek hazırlanan masa gerçekten çok orjinal detaylarla dolmuş.  Misafirlere hediye olarak Winnie’nin favorisi hunny ler, minik kavanozlarda çuvallarla süslenip verilmiş. Çocuklara ise çizgi film karakterlerinin anahtarlık hediyeleklerinin yanı sıra baloncuk oyuncağı, balon ve Winnie baskılı külah şapkalar verilmiş. Gün geçtikçe genişleyen sitemizde artık bu tarz orjinal partiler doldukça ilham alınacak konseptler, detaylar da genişliyor ve biz göstermiş olduğunuz ilgiden ve bize gelen partilerin kalitesinden çok ama çok mutluyuz.

Firmalar:
Pasta:Beyaz Tatlar 
Baskı işleri:Parti Süsleriniz
Fotoğraflar: Barış Gümüşçap
Organizasyon: Şirin Dünyam  

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön