UÇAKLAR TEMASI

Ebru Hanım’ın oğlu Mert’in 6. yaş doğum gününe Partini Paylaş olarak çocuk masası alannını oluşturarak katkıda bulunduk. Mert’in doğum günü teması bu senenin en popüler Disney filmlerinden biri olan Uçaklardı. 

Bahçeşehir’de bulunan Pelit Fabrikasında gerçekleşen doğum günündeki çocuk masasını hazırlarken bir havaalanı fikriyle yola çıktık.  Baskıdan yaptırdığımız pist şeklinde yaptığımız runnerın üzerinde saksılar içinde filmin kağıt baskıdan figurleri, oyuncak uçaklar bulunuyordu. Mert’in adına özel hazırlanan amerikan servisler ve süt şişelerin üzerine yapıştırdığımız etiketler partiye kişisel bir görüntü katmış oldu. Masanın arkadındaki boş alana, yine film karakterlerinin baskılarıyla Mert’e özel bir pano hazırladık. Gelen misafilere Ebru Hanım’ın özel olarak tasarlatıığı mouse pad ler hediye olarak verildi. Mert’in filmde en sevdiği karakter olan Dusty, Le Sucre’nin şahane tasarım pastası olarak hayat buldu. Büyüklerin bulunduğu masayı Pelit firması kendileri temaya uygun olarak süslerken, My Gym mekandaki boş bir alana kurduğu oyun bölümü ile ve yaptırdığı aktivitelerle çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattı. Erkek çocukları olanlara ilham vericek bir parti teması ve mekan oalrak düşündüğümüz bu doğumgününün sahibi Mert’e sağlıklı ve mutlu yaşlar diliyoruz.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön