SEVİMLİ CANAVARLAR

Tatil dönüşü iyice dinlenmiş olmanın verdiği enerjiyle canavar çocuklar için canavar gibi bir parti paylaşıyoruz! Fulya Hanım, oğlu Ada Kaan’ın ikinci yaş doğum günü için hazırladığı bu şirin partinin temasını seçme sebebini kısa ve öz olarak şu şekilde belirtiyor: “aslında tüm çocuklar bu yaşta gerçekten canavar."

29 Eylül’de kendi evlerinde gerçekleşen partinin tüm detaylarıyla kendi ilgilenen Fulya Hanım aynı zamanda Misskurabiyem isimli firmanın da sahibi, sipariş alıp aynı zamanda kurslar da veren yetenekli bir anne. Pasta, cupcake, kurabiyeler, cakepoplar ve renkli bezelerin Fulya Hanım’ın hünerli ellerinden çıkarken şimdiye kadar hem çevremizde hem de paylaştığımız partilerde duymadığımız bir ilk var bu doğumgününde; o da partideki pizza ve limonatalardan Fulya Hanım’ın eşinin sorumlu olması. Fulya Hanım’ın eşini yürekten kutluyor, tüm eşlere örnek olmasını umuyoruz Konu kendi oğlunun doğum günü olunca tüm detaylarla özgün ve eğlenceli bir hava veren Fulya Hanım, tasarımları kendine ait olan poster, bayrak ve kartlarla renklerdiği partiye renkli uçan balonlarla süslemiş. Gelen her çocuğun monster tshirtu giyilmesi rica edilerek hediye olarak da eşinin hazırladığı oyun kartları verilmiş. Biz a-dan z-sine kendileri ilgilenen  ailenin yaptığı bu harika partinin tüm detaylarından çok keyif aldık, eğer siz de aynı keyfi aldıysanız Fulya Hanım’ın diğer güzel işlerine  buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön