SAFARİ TEMASI

Değişik konsept arayanlar için Mısra Hanım’ın oğlıu Şener için hazırladığı safari temalı 2. Yaş doğum gününü sizlerle paylaşmak istedik. Baskı, grafik gibi tüm detayları ile kendi ilgilenen Mısra Hanım, bu muhteşem doğum günü partisini gerçekleştirdikten sonra bu işi profesyonelleştirmeye karar vermiş , bizce çok ama çok doğru bir karar almış. 

En Güzel Partiler imzası taşıyan, 8 haziranda gerçekleştirilen Şener’in doğum günündeki peçeteler, amerikan servisleri, sürahiler, limonata şişeleri, vazolar, cupcake standları, tabaklar, bardaklar, kavanozlar ve daha bir sürü detay özenle Mısra Hanım tarafından tasarlanmış. Masa örtüleri kumaş olarak tedarik edlip uygun ölçülerde dikilmiş. Partideki en yaratıcı detaylardan biri ise misafirlerin oturması için getirilip konsepte uygun süslenen kütükler! Pasta, cupcake ve cakepoplar Burçin Birdane, diğer geri kalan tüm yiyecekler ise En Güzel Partiler ekibi tarafından hazırlanmış. Bol aktiviteli geçen organizasyonda çocuklara hediye olarak özel hediye poşetlerinde baloncuk şişeleri, yetişkinlere ise 'Ş' harfli anahtarlik verilmiş. Mısra Hanım’ı farklılığından yaratıcılığından ve zevkinden dolayı tebrik ediyor, sizlere ilham vermesi ümidiyle Özlem Turan’ın objektifinden çıkan bu muhteşem karelerle sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön