SAFARİ TEMASI

Bihter Hanım’ın oğlu Pars’ın 1. Yaş doğum günü için görüşmemizde isminden yola çıkarak ilk olarak safari teması belirdi aklımızda. İyi ki de belirdi, çünkü Partini Paylaş olarak gurur duyduğumuz bir organizasyon çıktı ortaya!

5 Nisan’da Polat Renaissance’da gerçekleşen partide, iki kat masa kullandık. Masaların önünde kullandığımız safari desenleriyle kaplı Pars yazısı ise partinin yıldızı oldu. Bunun dışında kullandığımız peluş hayvanlar, oklar, kasalar, kafesler, leopar desenli throw… hepsi istediğimiz vahşi yaşam havasını yaşattı partide. Misafirlerin oturduğu masalarda ise çuval kumaşı, üstlerinde konsepte uygun aranjmanlar ve minik safari hayvanları kullandık. Masterpiece pastamız, safari konseptli elma şekerleri, grissiniler, cakepoplar, cupcakeler, kavanozda çakıl taşı görünümlü şekerler, muzlu puddingler...birçok yiyecek masamıza renk kattı. Misafirlere hediye olarak; hayvan desenli mumlar, çuval keselerin içinde hayvan figürlü magnetler, çocuklara ise hayvan suratlarından maskeler ve şapkalar verildi. Safari teması severlere ilham verecek, birebir taklit edenleri ise üzebilecek bu konsepti sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Firmalar

Organizasyon: Partini Paylaş

Görsel Tasarımlar: Queen Konsept

Cupcake, cakepop, kurabiyeler ve elma şekerleri: Liz Kurabiye Evi

Pasta: Le Sucre

Çiçekler: Arelia Çiçek Göktürk

Pars’ın kostümü: Ebru Danyal

Fotoğraflar: Şengül Pallı Photography 

 

 

 

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön