KRAVATLI İKİZLER

Sizlere parti fikirleri verirken aynı zamanda organizasyon firmalarını tanıtmaya tam gaz devam… Bugün, Eskişehir’den Özlem Özer Ayaş’a ait Jetsbank isimli organizasyon firmasının imzasını taşıyan harika bir parti var, doğum günü sahibi minik ikiz kardeşler olunca parti daha da şeker! Parti temasını kravat takmayı çok sevmesinden yola çıkarak bulan Özlem Hanım ve parti sahibi, renkleri de belirledikten sonra ortaya bu harika kareler çıkmış.

Eskişehir’deki evlerinin bahçesinde gerçekleştirilen partide kravat temasına sadık kalınarak sandalye süslemesinden peçeteliğe kadar tüm detaylar Jetsbank ekibi tarafından özenle hazırlanmış. Pasta ve kurabiyeler ise firmanın bünyesi altında Sevinç Mercan Çelikel imzası taşıyor. Özel hazırlanan panoya herkes Alp ve Can için doğum günü dileklerini yazarak şirin ikizlere güzel bir anı bırakmışlar. Misafirlere ise kravat şeklinde kitap ayraçları ve partiye harika bir bütünlük sağlamaları açısından takmaları için kravatlar hediye edilmiş. Böyle farklı temalar seçip işini özenle yapan organizasyon firmalarının partilerini sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyoruz, umarız size de ilham oluyorlardır.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön