KOVBOY ALİ DAĞHAN

Partimizin teması Ranch konseptiydi. Yani tam kovboy teması yapmak istemediğimiz için konsepti Ranch Party olarak düzenledik.  Bu temayı seçme nedenlerimizin başında sitemizin klüp evinin bu şekilde dizayn edilmiş olmasıdır. Klüp evinde bulunan atı kullanmak istememiz ve diğer kütük detayları bizi bu konsepte ulaştırdı. 

Parti organizasyonunu bizzat kendim ve çok yakın arkadaşım Burçak Araz Seymen'in yardımıyla hazırladık. Bütün detaylar tarafımızca çizilerek tasarlandı. Hiçbir organizasyon firması kullanılmadı. Misafirlerimize verilen hediye; oğlumun resimlerinden oluşan kitabıdır. Şu zamana kadar her doğum gününde Dağhan’ın kitapları tarafımızca doğum günü konsetine uygun olarak hazırlanmış ve baskıya verilmiştir. Herkes için hoş bir hatıra olan bu kitaplarda Dağhan’ın resimleri serüvenle birlikte sunulmaktadır. Gift cornerda çuvalların içinde kitaplar yer almaktadır. Dağhan’ın kitabının yanı sıra küçükler için ve büyükler için kovboy şapkaları temin edilmiş olup, bunun yanı sıra kırmızı şal desenli ve siyah inek desenli şallar misafirlerimiz için hediye olarak hazırlanmıştır.

Firmalar
Baski isleri: Yazmat matbaacilik
Pasta ve kurabiyeler: Liz Kurabiye evi
Fotograflar: Sevdiye Kahraman

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön