KARA TAHTA TEMASI

Tolga'nın 1. yaş doğum günü için kara tahta teması ile hazırlanan bu parti harika olmuş. Tolga'nın annesinin bir birinden güzel hazırlıkları ile sizlere ilham olacağına eminiz.

Oğlum doğduğundan beri 1. yaş partisi için araştırmalar yapmaya başlamıştım ve  kendim hazırlamak istiyordum. Doğum günü kutlaması için hiçbir organizasyon firmasıyla çalışmadım.  Mimar olduğumdan görsel sunumlar, panolar vb. süslemeleri kendim yapabileceğimi düşündüm. Farklı bir tema arayışındayken günümüzde popüler olan kara tahta temalı pastalar bana ilham verdi. Kendi becerilerimle evimdeki malzemeler, internet sitelerinden satın aldığım ürünlerle partinin dekorasyonunu yaptım. Kutlama daha ekonomik ve farklı olduğu için partisini kendi hazırlamak isteyenlere ilham vereceğini düşünüyorum. Detaylara gelecek olursak; Mekan çok renkli olduğundan masa dekorasyonunda temaya uygun olarak siyah  runnerlar ve peçeteler kullandım. Evdeki boş kavanozları kumaşlara sararak Bake & More internet sitesinden aldığım yapışkanlı etiketlerle süsleyerek vazo olarak kullandım. Kese kağıtlarını şekilli delgeçlerle süsleyip, üzerine desenli kağıt bantlarla internette gördüğüm uygulamayı yaptım. Bunları peçetelik olarak kullandım. Doğum günü pastası için sade bir büfe tercih ettim.Pastamızı kara tahta temasına uygun şekilde hazırladık.üzerindeki siyah mumlar yine Bake & More ‘dan alındı. Sadece çiçeklerle süslediğim büfenin arkasında kara tahta temasına uygun bir ''hatıra panosu'' tasarladım. Hamile kaldığım günden bebeğim Tolga 1 yaşına girene kadar ki bizim için önemli olan bütün anlar, fotoğraf ve tarihleriyle bu panoda yer aldı.  Misafirlerimizin Tolga'nın 1. yaş günü hatırası olarak dileklerini yazmaları için küçük bir  kara tahta hazırladım. Tüm misafirler Tolga için tahtaya ''karaladıklarıyla'' fotoğraf çektiler ve peçetelerin içinden çıkan küçük not kağıtlarında yazan hashtag ile fotoğraflarını sosyal medyada paylaştılar. Misafirlerimize soğuk kış günlerinde afiyetle içmeleri için farklı çeşitlerde çaylar içeren bir büfe hazırladım. Misafirlerimiz; yine desenli kağıt bantlarla süslediğim kese kağıtlarına kendi hazırladıkları çayları alarak  davetten ayrıldı.

Firmalar

Mekan: Captune Eğlence Merkezi

Pasta : Pastacıyız

Yapışkanlı etiketler ve siyah mumlar :  Bake & More

Desenli kağıt bantlar : D&R mağazaları - İkea mağazaları 

Runner ve peçeteler : Duni Türkiye

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön