CAN'NIN ORGANİK PAZARI

2 yaş parti temamız Pazar Yeriydi. Can'ın Pazarı. Hiç örneğine rastlamadık daha önce yapılan zannediyoruz pazar yerini ilk biz yaptık :) 24 Ocak cumartesi günü öğle yemeğinde muhteşem boğaz ve köprü manzarasıyla Oba Restoran Baltalimanı'nda 50 kişi için küçük bir pazar yeri kurduk ve tüm misafirlerimiz önce yemek yediler ardından kese kese sebze meyvelerini aldılar. 

Sarı ve turuncu renklerin hakim olduğu günde Mini Organizasyon tarafından hazırlanan partinin fotoğraflarını Betül Yaşar Arslan ve Yonca Erişken çektiler. Sebze meyve temalı pasta, kurabiye, cupcake ve cakepoplar Kurabiem den Elif Hande tarafından yapıldı. Amerikan servisler için görsellerde Can'ın mavi pazar önlüğü ile pazar tezgâhında çekilen fotoğrafı ve gülen meyveler kullanıldı. Parti sloganımız her şey organik herkes enerjik. Pazar tezgâhımızda kilolarca neler vardı?

Patates soğan elma portakal mandalina muz kivi ananas avokado karnabahar beyaz lahana brüksel lahanası salatalık domates yumurta patlıcan kabak turp brokoli limon havuç balkabağı alabaş japon turbu sivri biber kırmızı ve yeşil biber ile elma şekerleri...

Ayrıca doğum günü hatırası olarak çuval bezi içinde 2 şer tane nazar boncuklu nar ve rengârenk keçelerden yapılan meyve figürlü magnet çerçeveler verildi.

Fotoğraf çekimi için Can'ın 2 Yaş Hatırası yazılı çuval bezi perdeli Photobooth yapıldı ve büyük ilgi gördü. Aslan Kral’dan Anıl palyaço çocuk misafirlerle oyunlar oynadı. Mekandaki büyük top havuzu da çocukları oldukça eğlendirdi.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön