CAN'IN DİŞ BUĞDAYI

Her türlü partiden her türlü fikirler vermeye devam ediyoruz. Bu kez Pelin Hanım’ın şirin mi şirin oğlu Can’ın kendisi gibi tatlı diş buğdayı partisini paylaşıyoruz. Bu güzel partiden eminiz ki ilham alınacak bir çok detay var ;)

Göze Teras Café’de 55 kişinin katılımıyla gerçekleşen partinin organizasyonu Mini Organizasyon’a ait. Yeşil ve mavi renklerin yanı sıra prens taçlarının da süslediği mekandaki şeker büfesi dikkat çekiyor. Bannerlarla hareketlendirilmiş büfedeki renkli şekerler, lolipoplar, Can’ın resminden tasarlanmış taçlı fotoblok pano, Beyaz Fırın’a ait taçlı pasta, Harfimo’ya ait taçlı ahşap Can yazısı partiyi daha da sevimli hale getirmiş. Masalarda yine aynı konseptte amerikan servisleri, peçetelikler, beyaz fenerlerin içinde beyaz karanfil,sandalyelerin arkasında ise kağıt ponponlar kullanılmış. Aslan Kral Organizasyon’dan Fatih palyaço çocuklarla oyunlar oynayıp yüzlerini boyamış. Gelen misafirlere hediye olarak; Atelier of Wonders imzalı sabunlar, Letizia’dan alınan magnet çerçeveler ve buğdaylı emzik şişeler, Mini Organizasyon tarafından hazırlanan kolonya şişeleri, kurabiyeler, sakızlar, çikolatalar ve şekerlemeler verilmiş. Fotoğraflar ise organizasyon sahipleri Betül Hanım ve Yonca Hanım’a ait. Sitemizde hiç diş buğdayı paylaşmadığımızı farkedip bize oğlu Can’ın bu harika diş buğdayı partisini paylaşan Pelin Hanım’a dikkati ve ilgisi için çok teşekkür ediyoruz.

Firmalar:

Organizasyon: Mini Organizasyon

Pasta: Beyaz Fırın

Ahşap Harf: Harfimo

Palyaço – Yüz Boyama: Aslan Kral Organizasyon

Sabunlar: Atelier of Wonders

Magnet Çerçeveler – Buğdaylı Emzik Şişeler: Letizia

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön