ARI TEMALI DOĞUM GÜNÜ

Sade, neşeli ve kaliteli bir parti paylaşıyoruz bugün. Nil Hanım, odasındaki arılı saatini çok seven oğlu Ali’ye 1. Yaş doğum günü için arı temasını seçmiş. Evde barbekü havasında geçen bu şirin partiyi kendi tasarlayan Nil Hanım’ı kutluyor birbirinden sevimli fotoğraflarla sizi başbaşa bırakıyoruz.

Sarı, siyah ve puantiyelerin hakim olduğu partide, Ali ve diğer misafirler için özel olarak tasarlanan t-shirtlerin, konukların da partiye uyumlu olmasını sağlayan bu detaya biz bayıldık! Süsleme yerine sadeliği tercih eden Nil Hanım, Amazon’dan sipariş ettiği balonlarla ortama renk katmış. Büfenin genel konsepti ve renklerin uyumunun mükemmel olduğu partide ikramların bir kısmı Nil Hanım’a, bir kısmı ise Five O’Clock'a ait. Üzerinde minik arıların bulunduğu şirin pasta ve arı şeklindeki cookieler ise Mutlu Dükkan’dan temin edilmiş. Partinin konseptine uygun olarak Etsy’den alınan puantiyeli keselerin içinde minik kavanozlara konulan bal, misafirlere hediye olarak verilmiş. Fotoğraf konusunda bir numara olduğuna inandığımız Özlem Turan’ın objektifinden çıkan bu şirin partinin resimlerinden umarız siz de bizim kadar keyif alırsınız! 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön