ARDA'NIN SÜNNET DÜĞÜNÜ

Aslıhan - Burak Ünal’ın 8 yaşındaki oğulları Mehmet Arda Ünal için Yacth Classic Hotel de  bir davet düzenlediler.

Sünnet töreni, Cuma günü yazlık evlerinde verilen yemekle başladı. 300 kişinin katıldığı gecede geleneksel düğün adetlerine göre verilen yemek ve okunan mevlidin ardından davul-zurna eşliğinde kına töreni gerçekleştirilmiş. Kınasını annesi Aslıhan Hanım kendi elleri ile yakmış. Kına gecesine gelen konuklara Akide şeker külahları, gül suları ve lavanta keseleri ikram edilmiş.

Gece başlarken gelen konukları yürüyüş yolunda beyaz bir halı,kenarlarında mumlar ve güzel anılarından oluşan bir fotoğraf sergisi ile karşılamışmışlar. Yürüyüş yolunun tam karşısına kurulan şeker büfesinin masa örtüsü ve kral taçlı çikolatalar yine anne emeği. Üzerindeki çikolatalar, beze kuleleri, gümüş drajeler, taç şeklinde lokumlar ve anı defteri şeker büfesini oluşturan lezzetler.

Davetliler, maslarına geçerken verilen hediye çantalarının içerisinde deniz kenarında yapılan düğünde davetlilerin üşümemeleri için birer şal ve düğünün başladığı 1 saat içerisinde çalan paçalardan oluşan Arda’nın adına hazırlanmış bir cd hediye edilmiş.

Gecenin açılışı Sezen Aksu’nun Kınalı Kuzum adlı parçası ile Ardanın doğumundan itibaren oluşan fotoğraflarından oluşan slayt ile başlamış. Arda’nın alkışlar eşliğinde piste gelişi ve Ege bölgesinin ünlü dansı Harmandalı oynaması tüm ailenin mutluluk gözyaşlarına neden olmuş. Açılış konuşmasını Aslıhan Hanım yapmış. Konuşmanın ardından ‘Bana Ellerini Ver’ adlı parça eşliğinde Arda ve kız arkadaşı Tuana açılış dansını yapmışlar. Patlatılan şampanyalar eşliğinde kadehler o gece gelecek güzel günler için kaldırılmış…

Firmalar:

Fotoğraflar: Hakan Şahin Photography 
Organizasyon şirketi: Gülizce Organizasyon 
Ses&Işık: Fa-Re  
Jimmy Jib Camera: END Medya  
Görsel Tasarım: Dor Reklam  
Davetiye: Beyazbonbon 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön