ALİ BABA'NIN ÇİFTLİĞİ

Partisini daha önce de bizimle paylaşan Nesrin Hanım, harikalar yaratmaya devam ediyor! Torunu Ali’nin doğumundan itibaren hayalini kurduğu tema olan Ali Baba’nın Çiftliği,  ismiyle ve mekanla mükemmel uyum sağlayarak erkek çocukları için şahane bir konsept oluşturmuş.

27 Temmuz’da by Nesrin Kiper Collection tarafından Düven Restaurant’ta çiftlik konseptinden yola çıkılarak yapılan partide ana tema hayvanlar, samanlar, çuvallar… kısacası doğal objelerdi. Yiyecekler mekandan, pasta, limonata ve kurabiyeler ise Nesrin Hanım’a ait Kiper Pastanesi’nden temin edilmiş. Diğer dikkat çeken detaylar ise ev yapımı özel süslenmiş çilek reçelleri, çocuk hikaye kitapları, minik çiftlik hayvanları, hediye paketlerinde kuruyemiş ve cips gibi aperatif yiyeceklerdi. Misafirlere ise şapka ve bandanaların yanı sıra, partinin sonunda tüm objeler hediye olarak verilmiş.
 
Bu mükemmel partinin tüm detaylarıyla ilgilenen Nesrin Hanım’ı bu kadar yaratıcı ve zevkli bir anneanne olduğu için tebrik ediyor, babasıyla bir örnek giyinen tatli mı tatlı küçük Ali’ye ailesiyle birlikte bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Firmalar

Organizasyon: by NesrinKiper Collection 0 532 292 06 97
Mekan: Düven Restaurant  
Pasta ve kurabiyeler: Kiper Pastanesi 
Banner ve Baskı işleri: Saray Fotoğrafçılık  
Oyuncaklar: Toyzz Shop  

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön