AKSEL'İN DİŞ BUĞDAYI

Bugün sizlerle Happy Workshop'un sahibi Gözem Hanım'ın hazırlamış olduğu harika bir organizasyonu paylaşacağız. Diş buğdayı için partilerin ana teması diş ya da diş perisi olur. Ama Happy Workshop'un üstlendiği bu diş buğdayı daveti çok farklı bir konseptte, masalsı bir yorumla hazırlanmış. Gelin Gözem Hanım'ın anlatımıyla bu güzel davetin detaylarına bakalım. 

Aksel’in diş buğdayı partisi için ünlü İngiliz yazar Beatrix Potter’ın klasikleşmiş çocuk kitabı Peter Rabbit’ten esinlendik. 

Kitapta minik yaramaz bir tavşan olan Peter’a hem görsellerde hem de pipetten, hediyeliklere ve ikramlıklara kadar tüm ufak detaylarda yer vermeye özen gösterdik. Cupcake’lerde, kurabiyelerde ve pastada ve diğer detaylarda hem tavşan denince ilk akla gelen havuç, yeşillikleri hem de Peter ve arkadaşı Jemima Puddle’ı vurgulamaya çalıştık. Gelen misafirlere hediyelik olarak elinde havuç tutan bir tavşan tealight mum hediye ettik. 

Organizasyonun tamamındaysa kitabı yansıtacak şekilde ahşap ve yeşilliğin öne çıktığı sade bir alan yarattık. 

diş buğdayı partisi

diş buğdayı partisi

Firmalar:

Organizasyon: Happy Workshop
Pasta: Minon Cakes  
Cupcake: Very Cupcake

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön