MİNE'S BRIDAL SHOWER

Düğünlerin yoğun olduğu yaz aylarında gelin adaylarına rüya gibi bir bridal shower paylaşıyoruz. Renklerin bu kadar canlı, masanın bu kadar özenle hazırlandığı partide, Mine Hanım bu senenin moda renkleri turuncu ve fuşyayla aşk temasını birleştirerek bridal showerının konseptini belirlemiş. Partini Paylaş ekibi olarak sezon renklerinin uyum içinde kullanılışını çok beğendik. 

1 Haziran tarihinde, Mine Hanım’ın kendine ait firması Mine Keskin tarafından hazırlanan partinin yıldızı tatlı büfesiydi. Tatlı büfesine dikkat çekmek ve alanı belirlemek için arkasına turuncu ve fuşya renklerden oluşan kelebeklerin uçuştuğu pano yerleştirilmiş. Mine Hanım, hazırlık aşamasında en eğlendiği kısımlardan birinin kelebekleri panoya yapıştırmak olduğunu belirtiyor. Tatlı masasında konsepte ve renklere uyumlu şekerler, kurabiyeler, cupcakeler, cake-poplar, pasta, makaron, ev yapımı marshmallowlar ve aşkin meyvesi yeşil elma yer almış. Parti sahibi yetenekli bir butik pastacı olduğu için tüm yiyeceklerin kendisine ait olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Misafirlere hediye olarak ise el yapımı sabunlar verilmiş.

Bu güzel bridal showerı kendi başına yapan Mine Hanım’ı tebrik ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Firmalar:
Organizasyon: Mine Keskin 
Bride yazan T-shirt: By Pirmarima 
Karakter çizimi: Zuzu Miyozu 
Sabunlar: By Primarima ve Lady Buglove 
Fotoğraflar: Müge Kaya 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön