BAHAR TEMALI NİŞAN

Kız isteme bizim kültürümüzün olmazsa olmazıdır, eğlenceli bir o kadar da heyecanlı bu geleneksel geceyi rüya gibi bir organizasyona çeviren bir ailenin hazırlamış olduğu söz gecesini paylaşıyoruz. Özge Hanım ve Özkan Bey’in sözü için 3 kız kardeş Buke,Özge,Cansu ve anneleri Sema Hanım’ın birlikte yapmış oldukları organizasyonun birçok genç kıza ilham vereceğinden çok ama çok eminiz! 

Kıbrıs Girne’deki evlerinin bahçesinde gerçeleşen partinin çiçeklerle dolu romantik havası, ağaçlardan sarkıtılan kuş kafesleri ve fenerlerle daha da masalsı bir hal almış. Havuz başının hemen kenarına yerleştirilen tatlı masasındaki kuş bibloları, cam fanuslarda şekerler, cupcakeler, çiçekler, kuş kafesi şeklindeki söz pastası ve masanın yıldızı olarak çiftin resimlerinin olduğu süslü bir çerçeve dikkat çekiyor. Masadaki cupcake ve pastaların yapımının bir butik pastacıya ait olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Tümü Erata ailesi tarafından özenle yapılmış. Catering’in sahibi Eziç Restaurant’a ait masaların süslemesi yine Sema Hanım ve kızları tarafından yapılmış. Kız istemenin olmazsa olmazı türk kahvesi ikramında kullanılan, özellikle de damada verilen tuzlu mu orasını bilemiyoruz fincanların sunumunu çok ama çok şık bulduk. Başta Özge Hanım ve kardeşlerinin şıklıkları ve zerafetlerine bayıldığımızı söylemeden de geçemeyeceğiz. Çifte mutluluklar diliyoruz ve partilerini bizimle paylaştıkları için çok teşekkür ediyoruz.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön