YAĞMUR TEMALI BABY SHOWER

Mutluluk küçük ayrıntılarda gizlidir! Happyme Organizasyon isimli firma imzalı parti, Yağmur bebeğin isminden yola çıkarak yağmurlu günlerin kasvetine inat, renkleriyle insanın içini açarak yağmur yağmasını isteyecek duruma getirtiyor.

22 Mayısta anneye süpriz olarak gerçekleştirilen partide, renkli şeker kavanozları, temaya uygun şemsiye çikolatalar, espri katması için kullanılan ve mükemmel bir detay oluşturan yağmur çizmelerinin içindeki papatyalar, renkli baskı işleri gibi ayrıntılar harika bir bütünlük oluşturmuşlar. Üzerinde şemsiye figürü olan pasta ise Hande Tuncay imzalı. (İletişim için: tuncayhande@gmail.com) Misafirlere ise hediye olarak temaya uygun tasarlanan, üzerinde “Yağmur geliyor” yazan magnetler verilmiş. Happyme Organizsyonun birbirinden güzel işlerine bakmanızı tavsiye ediyoruz. Facebook sayfalarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön