VINTAGE ÇAY PARTİSİ

Partini Paylaş by Honey Bunny tarafından, kızım Ela’nın doğumuna 1 ay kala hazırladığımız Baby Shower’ın detaylarını kendi cümlelerimle sizlerle paylaşmak istedim.

25 kişilik planladığım parti için daha önce internette gördüğüm, Bahçeşehir’deki Tein Cafe'yi tercih ettim ve çok memnun kaldım. Pembe renk ve çay saati tutkunu olduğum için temam kendiliğinden belirlenmiş oldu. Masalara vintage kutular üzerinde çay potları,cam vazolar içinde pembe yeşil çiçekler ve şemsiyeli hamile kadın figürleri yerleştirdik.Kendi evimden getirdiğim, her biri farklı tabaklar ve çay fincanları ortama rengarenk bir görüntü kattı. Cupcake,cakepop,renkli galetalar ve akide şekerleri gibi tatlıları açık büfede sunmak yerine masada sergileyerek misafirlere çay saatini daha keyifli hale getirmek istedim.Partinin en güzel detaylarından biri çiçeklerle süslediğimiz, mekana ait olan salıncaktı. Üzerinde “Ela’nın annesi” yazılı salıncakta davetliler resim çektirirken eğlenceli vakit geçirdiler. Hediyeleri yine mekanda bulunan ahşap bir dolabın üzerinde sergilemeyi tercih ettim. Kullanışlı olduğunu düşünürek kendi şık kutuları içinde üzeri topuklu ayakkabı, ruj gibi figürlerle süslü fincanlar misafirlere hediye edildi. Aynı dolabın üzerinde “Lütfen Ela için dileklerinizi yazın” yazılı küçük bir pano ve önünde üzerine Ela’nın adı işlenmiş bir anı defteri vardı. Baby showerların vazgeçilmez oyunu olan Bingo sayesinde güzel vakit geçirdik, kazananlara hediyeler verdik. Fiyonk seven biri olarak fırfırlı pembe bir pastanın üzerine kocaman beyaz bir fiyonk istedim. Hayatımın en güzel ve en özel günlerinden biri olan bu Baby Shower umarım sizlere de ilham verir!

Firmalar:
Çay Potları,Cam vazolar, vintage kutular, Anı Defteri: Partini Paylaş by Honey Bunny 
Pasta ve Cakepoplar: Le Sucre, Yeşilköy
Çiçekler: Flower House, Beşiktaş 
Kağıt ve Baskı işleri: Yap Yapıştır, Etiler 
Hediye Fincanlar ve kutuları:Tepe Home 
Ferforje Anı defteri standı: English Home 
Kağıt cupcake standı: Habitat   
Cupcakeler: Happy Cookie Day 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön