KUŞ TEMALI BABY SHOWER

Sizlerden gelen partileri uzun zamandır paylaşmadığımız farkettik ve hemen çok beğendiğimiz Alize Hanım’ın  kızı Mira için hazırladığı baby showerını paylaşmaya karar verdik. Alize Hanım kendi sözleriyle şirin partisinin detaylarını o kadar güzel anlatmış ki ilk defa düzeltme yapmadan direkt olarak paylaşıyoruz.

Doğacak olan kızımız Mira'nın baby shower partisini yapmak için çok fazla mekan araştırmıştık. Mekan için ayrı, catering ve pasta hizmeti için ayrı yerlerle görüşmek yerine tek seferde hepsinin yapılabildiği, kış mevsime uygun, ortamın ferah, aydınlık ve nezih olduğu ve en önemlisi davetlilerin baby shower partisinin yapılacağı yeri bulmakta zorlanmaması için merkezi bir yer  bulmaya gayret gösterdik.  Bu nedenle hepsinin bir arada toplandığı, yemek, ikramlık ve tatlılardaki profesyonelliğini ve lezzetini zaten bildiğimiz, sizlerin de deneyimlemesi gerektiğine inandığımız Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi'nde karar kıldık.

Yaklaşık 50 kişinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz baby shower partsinin temasını kuş, renklerini ise nil yeşili ile açık pembe olarak belirlemiştim. Kızımın baby shower partisine hazırlanmayı ve bu hazırlık sürecinde kendi ellerimle bir şeyler yapmayı çok istediğimden, Mira'nın isminin anlamını taşıyan yazılı pankartları, karton gözlük, yaka ve emzik şeklindeki eğlenceli çubukları, davetliler için ponpon taçları, mekanı süsleyen büyük ponpon, fener, biberon şeklindeki süsleme malzemelerini, beyaz dantel kağıt servisleri, Mira'ya dileklerin yazılması için özel olarak hazırlattığım uçan balon ile bebek taşıyan görselin bulunduğu dilek fotobloğu, Mira'nın ne zaman doğacağının tahmin edilebilmesi için hazırlattığım takvim ve ayak izi şeklindeki kaşeyi ve gelen davetlilere verilmek üzere 3 farklı renkte dantel yaka detaylı torbaları ve içine konulacak hediyeleri kız kardeşimin de yardımıyla hazırladık.

Bunun dışında, su sargıları, kişiye özel peçetelikler, kuş figürlü pipetler, kişiye özel yaka kartları, şeker büfesinde yer alan kese kağıtları ve lolipoplar üzerine yapıştırılan stickerlar, şeker büfesinin hazırlanması, tulum şeklinde büyük boy kesilmiş fotoblok, karşılama panosu, tulum şeklinde kesilmiş banner, şeker büfesi arkasına konulacak branda, yine gözlük ve dudak şeklinde eğlencelik çubuklar, Mira isimli minik konfetiler, konsepte uygun harf aplikeli zıbınlar çok sevgili Elif Canbolat'a (suslupusluseker) ait. İnce detaylı çalışması ve hassasiyeti için çok teşekkür ediyoruz. Kendisine ve instagram adresi @suslupusluseker'den ulaşılabilir.

Esasen moda ve magazin fotoğrafçısı olan arkadaşımız Oktay Bingöl, bizi kırmayarak bu özel günümüzde yanımızda oldu ve harika detay ve anları fotoğrafladı.

Pasta, mini kalp şeklinde borwnieler, mini cupcake ve ikramlıklar USLA'ya ait.

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön