GOLD & PEMBE BABY SHOWER

Bir partinin düzeni, organizasyonun kalitesi ve teması kadar önemli bir diğer unsurun da partinin fotoğrafları olduğuna inanıyoruz. Craft & More adlı firmaya ait bu baby shower partisine bakınca sizin de bize katılacağınıza çok eminiz. Anne adayı ile beraber partinin ana renklerini gold ve pembe tonları olarak belirledikten sonra hazırlıklara başlayarak bu muhteşem parti ortaya çıkmış. 

30 Ekim’de 360 Beyoğlu’nda 70 kişinin katılımıyla gerçekleşen baby shower girişindeki karşılama panosundan itibaren her ayrıntı düşünülmüş. Tavandan pompomlar sarkıtılarak mekanda adete pembe bulutlar yaratılmış. Masalarda gold kavanozlarda canlı çiçekler, gold kozalaklar, pembe runnerla, peçetelik olarak mini çerçeve figürleri kullanılmış. Annenin sandalyesi özel olarak süslenmiş ve çok güzel bir ilham kaynağı olmuş. Şeker büfesi, arka planı yuvarlak pembe yelpazelerle ve gold baby yazısıyla süslenerek, marshmallow, şeker kavanozları, süslü bir pasta ve harika görünen cakepoplarla muhteşem bir görünüme kavuşmuş. Yemek cateringi 360’a, pasta Misket Pasta’ya, cakepoplar ise Biscuit by Jasmine’e ait olan partide misafirler için özel hazırlanmış kutularda şekerler hediye olarak verilmiş. 

Bu şirin parti birbirinden güzel fotoğraflarıyla bizi adeta mest etti, siz de Craft&More firmasıyla iletişime geçmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön