ARABALAR TEMALI BABY SHOWER

Partini Paylaş ekibi olarak hazırladığımız bir Baby Shower paylaşıyoruz bugün sizlerle. Annesi ve kız kardeşinin Beste Hanım’a süpriz olarak yapmak istedikleri temayı duyunca  biz de onlar kadar heyecanla hazırlıklara başladık, arabaların ve renklerin bolca olduğu bu partiyi çıkarttık ortaya.

17 Kasımda Büyük Kulüp Red Lounge’da 50 kişinin katılımıyla gerçekleşen parti, pazar brunchı olarak hazırlandı. Tatlı büfesinde büyük fotoblok panonun yanı sıra iki yanda yükseltilerle ortaya çıkardığımız ve kendimiz yaptığımız trafik ışıkları büfenin en dikkat çeken objeleri oldu. Arabalar, kurdeleler ve konsepte uygun oyuncaklarla süslediğimiz diaper cake masanın ortasında yerini aldı. Araba temasına ve renklerine uyum sağlaması açısından büfede ve masalarda yol şeklinde ve sarı chevron desenlerinde runnerlar kullandık. Yine tatlı büfesinde Liza Kurabiye Evine ait scooter, itfaiye arabası, uçak, araba ve tren şekillerinde cupcakeler, küp şekillerinde cakepoplar, bebek bodyleri şekillerinde kurabiyeler ve özel kutularda popcornlar servis edildi. Misafirlerin ağırlandığı masaları ise klasik süslemelerin dışına çıkmak adına her masayı farklı dekore ettik. Partiye eğlence katmak adına misafirler henüz ismi belirli olmayan bebek için  kağıtlara düşündükleri isimleri yazarak Beste Hanım’a fikir verdiler. Misafirlere minik bavullarda şekerler ve araba şeklinde kağıt tutacakları hediye edildi. Çok keyifle hazırladığımız baby shower yine çok keyifle geçti, umarız ki sizlere de ilham vermiştir.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön