Yılbaşında Doğal Ahşaplar

Doğallığı, yaşamımızın her yerinde hissetmeye ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Hele ki şehrin içine sıkışıp kaldığımızda çözümü yine doğayı yanı başımıza taşımakta buluyoruz. Ahşap dekor ürünleride bu durum için biçilmiş kaftandır.

Evinizi türkü evlerine çevirmeden de ahşap dekor kullanabilirsiniz. Sadece ahşabın kasvetli ve karanlık ambiansından uzak durmak gerekiyor. Bunun içinde ahşap dekolarınızı canlı ve açık renklerle kullanarak ferah bir görüntü elde edebilirsiniz.

Kullanacağınız aşhap ürünler işlenmiş, yapay ve doğallıktan uzak bir gürüntü vermemelidir. Zaten amaç; uzaklaştığımız doğayı yanı başımıza getirmek. Bu nedenle olabidiğince ham hali ile kullanılacak ürünler çok daha doğal ve sıcak olacaktır.  

Son aylarda sofra sunumlarında çokça görmeye başladığımız ahşap kütük servisler... Konseptte uygun kullanıldığı zaman, sunumun görüntüsüne kattığı sıcaklık ve doğallık ile bir anda patlayan ahşap kütük servisler bir çoğumuzun vazgeçilmezi olmaya aday. Aday diyorum çünkü; her an her yerde satılan bir ürün değil maalesef. 

Tabiki yılbaşının yaklaşmakta oluğu şu günlerde, Ahşap kütük servislerin en güzel şekilde kullanıldığı sunum görsellerini sizlerle paylaşıyoruz. Doğal ahşabın kırmızı ve yeşil renkle uyumu bir harika...

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön