PARTİLERİNİZİ ÇİÇEKLENDİRİN

Davet masaları, partiler... Hemen hemen tüm organizasyonların vazgeçilmezidir çiçekler. Kimisi asaleti, kimisi aşkı, kimisi de mutluluğu temsil eder. Masaların bütün havasını bir anda değiştirebilme özelliğine sahip çiçekleri, partilerde daha yaratıcı nasıl kullanabileceğinizi sizin için araştırdık, gelin beraber bakalım...

BACKDROP (ARKA PLAN, ZEMİN)

Parti büfelerinizi ya da photobooth köşenizi daha da hareketlendirmeye ne dersiniz? Arka planda hazırlayacağınız çiçeklerden oluşan panoyla hem daha şık bir görüntü yaratabilir, hem de harika fotoğraflar elde edebilirsiniz! Bu sene çok moda olan kâğıt çiçeklere alternatif olarak gerçek veya yapay çiçekler kullanabilirsiniz.

çiçek aranjmanı arka plan

 

2- ÇİÇEKLİ AVİZELER

Davet masanızın üzerinden sarkıtacağınız çiçeklerden avize kesinlikle harika bir görüntü katacak! Bu avizeyi kendiniz de yapabileceğiniz gibi çiçekçinize de yaptırabilirsiniz.

organizasyonda çiçek aranjmanları avizeler

organizasyonda çiçek aranjmanları avizeler

 

3- ÇİÇEKLERLE KAPLI HARF VE RAKAMLAR

Parti büfenizin üzerinde veya önünde kullanabileceğiniz, doğum günü sahibinin yaşı veya baş harflerinin çiçeklerden yapılmış hali çoğu organizasyon firmasının da vazgeçilmezidir. Kendiniz yapmak isterseniz de harfi veya rakamı ozalitçiden bastırıp üzerine gerçek veya yapay çiçekler yapıştırabilirsiniz.

çiçek aranjmanı rakam ve harf

 

4- ROMANTİK ÇİÇEKLİ BUZ KÜPLERİ

Bu buzlar harika görünüyor! Buz kalıplarına suyu koymadan önce koyacağınız, artık hemen hemen çoğu büyük marketlerde bulabileceğiniz yenilebilir çiçekleri (edible flowers) dondurup davet sırasında misafirlerinize servis edebilir veya buz kovasında sergileyebilirsiniz.

çiçekli buzlar

 

5- ÇİÇEK RUNNER

Masa ortasında çiçek aranjmanlarına alternatif çiçeklerden runner! Yapay veya gerçek çiçekleri birleştirerek uzunluğuna ve genişliğine sizin karar verebileceğiniz bu runner masanızda büyüleyici bir görüntü yaratacak! 

organizasyonlarda çiçekli runner

 

6- ÇİÇEK SÜSLEMELİ PASTALAR

Sevdiğiniz çiçekleri kullanarak pastanızı daha da şık hale getirebilirsiniz. Üzerine ve yanlarına koyacağınız çiçeklerle evde yaptığınız düz kremadan basit bir pasta bile mükemmel görüntüye sahip olabilir.

çiçek süslemeli pastalar

 

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön