LİMONATA AŞKI

Güneş nazlana nazlana yüzünü gösterirken, dallarda baharın habercisi çiçek tomurcukları patlamışken… Tabi ki herkesin asıl heyecanı yaz aylarının yaklaşmış olması.

Heyecanımız kavurucu sıcakların gelecek olmasından değil tabi ki…

Bizim beklediğimiz tiril tiril elbiseler, uçuş uçuş etekler, şıpbıdı şıpbıdı sandaletler,
deniz + kum + güneş + şezlong + buz gibi limonata !

Yaz aylarının vazgeçilmezi buz gibi limonata… Hele birde ev yapımı olursa miss miss…

Bildiğiniz gibi LİMONATA son yıllarda tadından çok sunumu ile dikkat çekiyor.

Özel ve güzel bir sunum için çeşit çeşit cam sebiller satılıyor. Ayaklı ve musluklu cam sebiller ile davetlerin, kutlamaların baş köşesine limonata oturdu.

Sadece limonata için özel ikram köşeleri hazırlanırken ana malzeme limonun yanına yakışan arkadaşlarda kullanılmaya başlandı. Nane, elma, çilek, şeftali… Damak tanıda uygun her şekilde aroması çeşitlendirildi. Sunumlar zenginleşti.

Daha önce yayınlanan CAM KAVANOZLAR yazımızda da bahsettiğimiz gibi bakın aşağıdaki örneklerde cam kavanozları limonata bardağı olarak değerlendirmişler. Bir dantel ve bir etiket ile süslenmiş bu limonata sunumları sizcede çok şık görünmüyormu? 

Hem göze, hem damağa hitap eden bu güzel içeceğin sunumuna ve dekoruna özenerek ev davetlerinizde, bahçe partilerinizde, butik düğün ve nişan davetlerinizde konuklarınıza sunabilirsiniz. 

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön