Günün Kahvesi

#gununkahvesi & #coffeeoftheday hashtag yaratıcısı Billur Saatçi! Yaklaşık iki yıldır severek takip ettiğimiz günün kahvesi ile kahve sunumlarına iki katı özen gösterdiğimiz doğrudur :) Sadece biz değil binlerce takipçiside Billur Hanım gibi küçük küçük konseptlere dahil ettikleri kahve fincanlarının fotoğraflarını çekip paylaşıyor. 

Günlük koşuşturmaca içinde, yetişecek işler bir yanda, yoğunluk hat safhada olsa bile KAHVE için her zaman özenli bir zaman ayrılır. 10 dakikalığına hayat durur. Kahvenin miss gibi kokusu dört bir tarafı sarar. Keyifle yudum yudum içilir. Kahve keyfine ortak olan doslara 40 yıl hatır sayılır. 

Birbirinden şık ve güzel fincanlarla sunulan kahvelerin yanında kurabiye, lokum, çikolata sunumları hem damağa hem göze hitap ediyor. Tabiki çiçek aranjmanlarınıda unutmamak lazım. Paylaşılan sadece fotoğraf değil aslında. O an yaşanan keyif, huzur, mutluluk... Bizimde her zaman dediğimiz gibi "hayatın güzellikleri detaylarda gizlidir." Eğer sizde küçük şeylerle büyük mutluluklar yakalayabiliyorsanız #gununkahvesi & #coffeeoftheday hashtaglerini takip edebilir, paylaşımlarınızla katılabilirsiniz. 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön