Fotoğraf Köşesi

Dijital fotoğraf makinalarının kullanımı, telefonların fotoğraf makinaları kadar iyi fotoğraf çekmesi gündelik hayatımızı hızla yönlendirirken, çektiğimiz fotoğraflar dijital platformlara sıkışıp kaldı. Sosyal medya üzerinden an ve an paylaşarak sanal albümler oluşturuyoruz. Artık, neredeyse kimse fotoğraf baskısı yaptırmıyor. 

Ancak bu sanal albümler, kare kare dijitalde kalan fotoğraflar bizim için basılı fotoğrafların yerini hiçbir zaman tutamaz. Evet; biz bütün teknolojiye rağmen çektiğimiz fotoğraflar arasından seçtiklerimizi bastırmaya devam ediyoruz. Hatta bastırmakla kalmayıp özel günlerimizde elle tutulur, gözle görülür, birbirinden şık sunumlar ile fotoğraf köşeleri hazırlayabiliriz. Sadece o özel gün için oluşturulan hashtag belirtip, sosyal medyada çekilen bütün fotoğrafların tek bir başlık altında toplanması çok popüler bir çözüm. Birde bunun yanı sıra basılı fotoğraflardan görsel bir sunum yada polaroid makinalar ile "çek-bas-albüme yapıştır ve arzu edersen not yaz" amacıyla çok şık köşeler hazırlayabilirsiniz. Sizlere ilham verebilecek birbirinden güzel görsellere bir göz atın deriz. 

 

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön