ÇOCUKLARLA SÖMESTR AKTİVİTELERİ

İki çocuk annesi olarak okulların tatil olması ne anlama geliyor iyi bilenlerdenim. Çocuklarım evde oldukları sürece "anne oyun oynayalım" diye peşimden ayrılmaz. Onlarla vakit geçirmek çok keyifli olsa da bir müddet sonra tüm oyunlar tükenir ve ne yapacağınızı bilemez halde çaresiz kalırsınız. 

Böyle durumlarda hemen internete girer nerede ne var diye araştırmalara başlarım. Ben bu sene önceden önlemimi aldım ve çocuklarımla güzel vakit geçirmek için kendime gidilecek yerler ve yapılacak aktiviteler listesi çıkardım. Sizin içinde bir listem var mutlaka göz atın ve sömestr tatilini eğlenceye dönüştürün!

1. PAKOLINO

Çocuklarınız tatilde ekrandan uzak vakit geçirsin istiyorsanız hemen Pakolino’ya üye olun. 3 - 7 yaş arası çocuklar için her ay farklı temalarla tasarlanan eğitici ve eğlenceli kutular kapınıza kadar geliyor. Sürpriz kutulardan çıkan aktiviteler keşfetme, ince ve büyük motor kasları, dil ve duygusal gelişimi destekliyor. Ailece kaliteli vakit geçirmek için harika bir fırsat! 

Pakolino etkinlikleri hakkında detaylı bilgi için --> tık tık

 

2. WINTER TALES, İSTANBUL

İstanbul’da yaşayanlar için tam bir kış aktivitesi! Türkiye'nin en büyük açık hava buz pisti Uniq Winter Tales'da sadece çocuklarınız değil sizlerde çok eğleneceksiniz. Ben buz pateni yapmak istemiyorum derseniz çocuklarınızı hocalara teslim edebilirsiniz.

Uniq Winter Tales hakkında detaylı bilgi için --> tık tık

 

5. PANORA AVM ETKİNLİKLERİ, ANKARA

Ankara’da yaşayanlar için Panora avm 01 - 30 Ocak ve 21 Ocak - 05 Şubat tarihleri arasında çocuklar için dopdolu bir etkinlik programı hazırlamış. Oyuncak atölyesi, Sihirbaz gösterisi ve Palyaçoyla parti gibi eğlenceli aktiviteler var. Saat 12.00-19.00 arası etkinliklerden istediklerinize katılabilirsiniz.

Panora AVM etkinlikleri hakkında detaylı bilgi için --> tık tık

 

6. PARTİ HAYVANLARI MÜZİKALİ, MAVİ BAHÇE - İZMİR

Sarmaşık Ormanı’nda yaşayan sevimli hayvanların maceralarını anlatan müzikal seyircilerine görsel bir şölen yaratıyor. İzmirli Minikler 21 ocak saat 15.30'da Mavi Bahçe'de gerçekleşecek olan Parti Hayvanlarını mutlaka görmeli.

İzmir Mavi Bahçe etkinlikleri hakkında detaylı bilgi için --> tık tık

 

7. SWISS OTEL, İZMİR

Swiss otel İzmirli çocuklar ve aileleri için harika bir program hazırlamış.20 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında ailece yemek kurslarına katılabileceksiniz. Swiss otelin anne babalar için de bir sürprizi var. Pürövel'de size özel indirimlerle kendinize bakımlar yaptırıp yorgunluğunuzu atabileceksiniz. 

İzmir Swiss Otel etkinlikleri hakkında detaylı bilgi için --> tık tık

 

8. KIDSNOOK, İSTANBUL

21 - 27 Ocak tarihleri arasında Kidsnook çocuklara verimli bir program sunuyor. Farklı yaş gruplarına göre hikâye saatleriyle çocuklar kitapların büyüsüne kapılıyor ve kendilerini masal dünyasının içinde buluyor.

Kidsnook etkinlikleri hakkında detaylı bilgi için --> tık tık

 

9. LEGOLAND, İSTANBUL

Legoland Discovery Center 21 0cak - 5 Şubat tarihleri arasında Yarıyıl Festivali düzenliyor. Her güne özel sürpriz etkinlikler Lego seven minikleri çok sevindirecek.

Legoland etkinlikleri hakkında detaylı bilgi için --> tık tık

 

10. MY GYM, KEMERBURGAZ

Çalışan anne babalara sürprizim var! My Gym Kemerburgaz yarıyıl tatili boyunca kış kampı düzenliyor. Çocuklarınız emin ellerde spor, sanat, müzik ve eğlencenin tadına varacak. Yarım ve Tam gün seçenekleriyle My Gym çocuklarınız için süper bir fırsat.

My Gym Kemerburgaz etkinlikleri hakkında detaylı bilgi için --> tık tık

 

Bütün çocuklara sağlıklı, mutlu ve eğlenceli bir tatil dileriz.

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön