Çiçekli Buz Kovası

Yaz aylarının gelmesiyle sunumlarımızda rengarenk, cıvıl cıvıl oluyor. Tabaklar, kaseler, bardaklar, masa örtüleri, çiçekler, mumlar... Özenle hazırlanan sofralarda baş köşeyide buzzz gibi içeçekler alıyor. Sonrasında meyve tabaklarına serpilen buzlar.. Peki ya çiçeklerle ve meyvelerle süslü harika bir buz kovası yapmaya ne dersiniz? 

Pekala kabul ediyoruz. Ömrü çok kısa bir sunum olacaktır. Ancak yinede bu muhteşem görüntüye değmez mi? İçeçek şişelerini içine koyarak bir kaç saat daha soğuk kalmasını sağlayabileceğiniz gibi; isterseniz içinde parça buzları, isterseniz meyve ikram edebilirsiniz. Ve kesinlikle sofranızın en vurucu parçası olacaktır. Yapım aşamalarını gelin birlikte inceleyelim. 

Donmuş suyun ortasındaki kovayı çıkarmak için soğuk su dökerek yardım almalısınız. Sonrasında büyük kovayada aynı soğuk su dökme işlemi ile ana buz kovasını ters çevirip geniş bir sunum tabağına alabilirsiniz.

Ve son olarak sunum tabağınıza yerleştirdiğiniz buz kovanızın etrafını çiçek, meyve ve nane ile süslerseniz muhteşem bir görüntü olacaktır. 

Daha detaylı anlatım için ---> Tık Tık

 

 

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön