Cam Kavanozlar

Son zamanların dekorlarında sıkça kullanılan cam kavanozlar, küçük süslemeler, zarif ve şık bir sunum ile harikalar yaratıyor.

Marketten aldığımız cam konserve kavanozları, sos kavanozları, salça kavanozları... Eminiz ki sizde bizim gibi, annelerimizden gördüğümüz üzere bu cam kavanozları "ya lazım olursa" diye güzelce yıkayıp - kurulayıp saklıyorsunuzdur :)

Çoğunlukla fazla baharatları koyup sakladığımız, yazın kış hazırlığı yaparken domates, taze fasülye, turşu koyduğumuz bu kavanozlar artık evimizin birer parçası olarak kullanılıyor. 

Yaldızlı sprey boyalar ile boyayabileceğiniz gibi pastel renklerde tercih edebilir, eskitme uygulayabilirsiniz. Yada hiç boyamadan küçük dokunuşlar ile dekorasyonunuzun bir parçası olarak kullanabilirsiniz.

Davet ve kutlamalarda ise şamdan olarak da değerlendirilebilen cam kavanozların içinde mumlar ortamın ambiansını ısıtmak için ideal oluyor. Zarif dantel yada saten bir kurdale, hasır ipler, boncuklar kullanılarak ufak dokunuşlar ile süslenen cam kavanozların içine kütük mumlar konulabilir. Özellikle dış mekanlarda akşam saatlerinde başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek olan davetleriniz için kesinlikle ideal olacaktır. Çünkü mumlar cam kavanozların içerisinde rüzgardan etkilenmediği için gece boyunca sönmeyecektir.

Bizce bu cam kavanozlara en çok çiçek yakışıyor. Birbirinden güzel çiçek aranjmanları ile vazo olarak değerlendirilen kavanozları bir düşünsenize...

Çok yakında  cam kavanozlarla ilgili hazırlayacağımız DIY projelerimiz ile karşınızda olacağız. Ana sayfamızdaki "SENDE YAPABİLİRSİN" bölümümüzü takip etmeyi unutmayın.

Sevgiler...

BALONLAR BAŞ KÖŞEYE

Balonların mutlulukla bir ilgisi olmalı değil mi? Yaşınız kaç olursa olsun anında içinizdeki çocuğa ulaşır, yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratır.&n

SOFRALARINIZI ÇİÇEKLENDİRİN

SUKULENTLERİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ

UNICORN TEMALI PARTİLER

PANTONE 2017'NİN RENGİ

Daha Fazlası
Instagram
Sayfa Ba?yna Dön